Nowość! ACANA Singles Treats.

data: 2017-11-13

ACANA Singles Treats zawierają te same regionalne mięsa, drób i ryby, jak te zawarte w naszym Jedzeniu Monobiałkowym. Składniki poddane są delikatnej liofilizacji i dzięki temu przepełnia je cenna wartość odżywcza oraz niesamowity smak.

Z pewnością znacie linię jedzenia Acana Singles, która jest szczególnie dedykowana dla psów z alergiami. Jeśli Twój czworonożny Przyjaciel jest wrażliwym psem, ma stwierdzoną alergię, a jego organizm toleruje tylko jedzenie monobiałkowe, to nie musisz już odmawiać jemu „psich łakoci”. Dzięki unikalnemu składowi Acana Singles Treats jest idealną przekąską dla psich alergików..i nie tylko.

ACANA Singles Treats to 3 różne smaki, które Twój pies pokocha:

ACANA Grass-Fed Lamb jest połączeniem jagnięciny pochodzącej z zielonych pastwisk Nowej Zelandii z soczystymi jabłkami Red Delicious oraz dobrodziejstwem różnorodnych ziół..

ACANA Free-Run Duck kryje w sobie smak świeżej kaczki z farm Ontario, dojrzewających w dolinie Okanagan świeżych gruszek Barlett, urozmaicony cennymi ziołami.

ACANA Yorkshire Pork zawierają w składzie świeżą wieprzowinę z ekstensywnego chowu farm Alberty, dynię piżmową oraz bogactwo ziół.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.